mobile Menumobile Logo
mobile Cart

سامرند سلیمی

سامرند سلیمی

سامرند سلیمی

زوج

درباره مدرس
سامرند سلیمی

سامرند سلیمی

متخصص روانپزشکی

دکتر سلیمی در سال ۱۳۸۶ از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده و علاوه بر روانپزشکی دارویی، به طور تخصصی به روان‌درمانی فردی و زوج‌درمانی با رویکرد تحلیلی یا سایکودینامیک می‌پردازد. او طی سال‌های اخیر تلاش کرده تا دستیاران روانپزشکی بیشتر نقاط کشور از آموزش مدون زوج‌درمانی بهره‌مند شوند. دکتر سلیمی مدرس مدعو زوج‌درمانی دستیاران روانپزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، ایران، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان، کردستان، قزوین، کرمانشاه و خوزستان بوده است.

نظرات کاربران و مراجعان
user icon

کاربر آنلایف

15 آبان 1402

آنلایف بی نظیره امیدوارم مردم قدرشو بدونن

user icon

کاربر آنلایف

15 آبان 1402

من آنلایف از سال 1400 میشناسم از زمستان بود که کارگاه دنبال میکردم و کلی کمکم کرد. دقیقا تو سخت ترین شرایط زندگی ام انگار یه ناجی پیدا کرده بودم که خودم نبازم و ویژگی مهم این بود که محتوا با کیفیت بود و اصلا زرد و غیر علمی نبود. مرسی آنلایف که هستی

user icon

کاربر آنلایف

15 آبان 1402

آنلایف یعنی اولین تجربه حرفه ای آوردن روانشناسی به سبد خانه های مردم.. آنلایف یعنی تحقق عدالت آموزشی

onlife badge

درباره آنلایف

آنلایف یک سامانه جامع آنلاین در زمینه روان‌شناسی و توسعه فکری است. در آنلایف محصولات، ابزارها و متخصصان حرفه‌ای در کنار هم تلاش می‌کنند تا به عنوان همراهی هوشمند، خدماتی متعدد در حوزه سلامت روان را به جامعه ارائه کند تا به عنوان یک عملیات پیشگیرانه و توسعه محور در خصوص ارتقاء سطح فکری و فردی کشور اثرگذار باشند.

ما در شبکه های اجتماعی:

ارتباط با آنلایف

تهران بزرگراه یادگار امام بلوار ایثارگران بعد از ایثار پنجم استودیو آنلایف

۰۹۱۰۲۰۴۹۲۷۵
٠٩١٠٢٠٤٩٤١٢