mobile Menumobile Logo
mobile Cart
back

اشتباهات والدین که موجب شکل گیری تروما می شود

مجــــــــموعــــه پکــــیج هــــای آنــــلایف

به عنوان والد بپذیرید یا نپذیرید فرزندان شما دقیقا همانند گلدان‌های خانه شما هستند. گیاه شما هرگز جوانه نخواهد زد اگر در آن بذر ناسالم بکارید و هرگز نرگس نخواهد روید اگر در آن شبدر بکارید.

 شما به عنوان پدر و مادر هرگز والد ایده آلی نمی‌شوید اگر صرفا تلاش شما در راستای فراهم کردم بهترین تکنولوژی و کلاس‌ها برای فرزندتان باشد همان گونه که صرفا با  تامین بخشی از نیازهای گیاه نمی توانید گیاه شادابی داشته باشید، اگر با رفتارهای اشتباه و ناخود آگاه درون فرزندتان خشم، کینه، سرزنش و ... بکارید در آینده شاهد اثرات آن خواهید بود. یادتان  باشد برای این که گیاه خوب و شادابی داشته باشیم اول باید باغبان خوبی باشیم. ما با ارائه نکات و فوت و فن‌های فرزندپروری در این دوره اهتمام خود را به کار گرفتیم تا در آینده شاهد انسان‌هایی با روان سالم باشیم.

 

در این دوره چه کارگاه هایی را باید پشت سر بگذاریم؟

 

کارگاه اضطراب جدایی در کودکان: با دکتر مونا فلسفی در این کارگاه با اضطراب جدایی کودکان در برهه های سنی مختلف آشنا می شویم، اضطراب جدایی در هنگام جدایی فرزند از شیر مادر، اضطراب جدایی از پوشک یا اضطراب جدایی کودکانی که مادر شاغل دارند.

 

کارگاه تشویق و تنبیه موثر در کودکان: با دکتر علیرضا تبریزی در این کارگاه نحوه آموزش رفتارهای خوب و حذف رفتارهای بد کودکان را یاد میگیریم و زمان ها و روش های موثر تشویق و تنبیه کودکان را می آموزیم.

 

کارگاه مواجهه کارآمد با پرخاشگری کودکان: با دکتر سوده مرتضایی فر در ارتباط با علت های زیربنایی پرخاشگری در کودکان و انواع پرخاشگری صحبت خواهیم کرد و رفتارها و اشتباهات رایج والدین در شکل گیری این پرخاشگری ها را بررسی خواهیم کرد.

 

کارگاه تکنیک های والد موثر: با دکتر الهام ده یادگاری در این کارگاه ما با انواع والدگری، نیازهای اساسی کودکان و ذهنیت های والدین که به شکل گیری شخصیت کودکان منجر می شود میپردازیم.

 

کارگاه لجبازی کودکان: با دکتر سوده مرتضایی فر در این کارگاه در ارتباط با لجبازی در سنین مختلف و علل آن صحبت خواهیم کرد همچنین رفتارهای صحیح و غلط والدین که منجر به لجبازی در کودکان می شود را بررسی می کنیم.

 

مدت زمان آموزش: 10 ساعت

 

دستاورد های شما از این دوره:

شناخت بیشتر دنیای کودکان

یادگیری روش های صحیح والدگری

یادگیری روش های صحیح بازی با کودک و تاثیر آن در رشد کودک

حفظ آرامش و رفتار صحیح در برابر لجبازی و اشتباهات کودکان

 

مشاهده بیشتر
سوالات متداول

آنلایف ترکیبی از دو کلمه است؛ ON به معنای روشن و کلمه LIFE به معنای زندگی ترکیب لغوی این دو کلمه در کنار هم به معنای روشن کردن زندگی و روی خط زندگی می‌باشد. اگر بخواهیم عمق این واژه ها را تعبیر کنیم می‌توانیم بگوییم که زندگی یاد گرفتنی است و باید روی خط درست زندگی قرار بگیریم. برای روی خط زندگی بودن می توان با آموزش و مشاوره این کار را راحت تر انجام داد. همراه هوشمند مهارت‌های زندگی برای توسعه مهارت‌های زندگی تعاریف جهانی و صنعت روانشناسی کشور را به عنوان سرفصل های عملیاتی انتخاب کردیم تا روی سلامت روان جامعه تاثیر بگذاریم و با افزایش سلامت روان مسیر توسعه را آسان تر کنیم. برای کلمه همراه ابزارهایی را در نظر گرفتیم مثل آموزش، درمان و تراپی و برنامه ریزی هوشمند. تا با برگزاری دوره‌های کوتاه مدت و میان مدت، اتاق‌های مشاوره و درمان بتوانیم به مسیر توسعه سرعت دهیم و با استفاده از تکنولوژی دسترسی به آموزش و درمان را آسان و قابل دسترس تر کنیم.

دیدگاه کاربران
user icon

کاربر آنلایف

آنلایف بی نظیره امیدوارم مردم قدرشو بدونن

user icon

کاربر آنلایف

من آنلایف از سال 1400 میشناسم از زمستان بود که کارگاه دنبال میکردم و کلی کمکم کرد. دقیقا تو سخت ترین شرایط زندگی ام انگار یه ناجی پیدا کرده بودم که خودم نبازم و ویژگی مهم این بود که محتوا با کیفیت بود و اصلا زرد و غیر علمی نبود. مرسی آنلایف که هستی

user icon

کاربر آنلایف

آنلایف یعنی اولین تجربه حرفه ای آوردن روانشناسی به سبد خانه های مردم.. آنلایف یعنی تحقق عدالت آموزشی

723,000
تومان
بیش از ۳۰ ثبت‌نام رضایت بخش
onlife badge

درباره آنلایف

آنلایف یک سامانه جامع آنلاین در زمینه روان‌شناسی و توسعه فکری است. در آنلایف محصولات، ابزارها و متخصصان حرفه‌ای در کنار هم تلاش می‌کنند تا به عنوان همراهی هوشمند، خدماتی متعدد در حوزه سلامت روان را به جامعه ارائه کند تا به عنوان یک عملیات پیشگیرانه و توسعه محور در خصوص ارتقاء سطح فکری و فردی کشور اثرگذار باشند.

ما در شبکه های اجتماعی:

ارتباط با آنلایف

تهران بزرگراه یادگار امام بلوار ایثارگران بعد از ایثار پنجم استودیو آنلایف

۰۹۱۰۲۰۴۹۲۷۵
٠٩١٠٢٠٤٩٤١٢