mobile Menumobile Logo
mobile Cart
کارگاه آسیب شناسی روانی و تشخیص اختلالات روانی
اشتراک‌گذاری:
copy

تسلط نظری و عملی بر آسیب شناسی روانی و تشخیص اختلالات روانشناختی یکی از اساسی ترین و مهمترین مولفه های مورد نیاز برای هر متخصص فعال در حیطه سلامت روانی و با هر رویکردی محسوب میشود. در این دوره نیز شرکت کنندگان به همراه کیس های واقعی نشانه های آسیب شناختی اختلالات روانی و معیارهای تشخیصی آن ها را با محوریت DSM را فرا میگیرند. همچنین مصاحبه تشخیصی به همراه موارد علت شناسی اختلال های روانشناختی و شخصیتی نیز از مباحث مهم این دوره محسوب میشود.

 

چرا در این دوره آموزشی شرکت کنیم؟

هدف از این دوره، فراگیری آسیب شناسی و تشخیص اختلال های روانی بطور عمیق است که افراد بتوانند با آموزش نظری و عملی در این حیطه به تسلط کامل نظری و اجرایی دست پیدا کنند.

این دوره تا کنون بطور گسترده توسط استاد جناب دکتر بشارت برگزار گردیده است و دوره های دیگر مرتبط با آن نیز به همین شکل گسترش یافته است.

 

 توانایی های مورد انتظار فراگیران در پایان دوره آموزشی:

 تسلط بر مبانی و اصول آسیب شناسی روانی

 فراگیری کامل اصول تشخیصی و معیارهای اساسی

توانایی عملی و اجرایی کامل برای اجرای مصاحبه تشخیصی

 

زمینه اشتغال زایی این دوره:

این دوره آموزش کامل از جنبه های نظری و عملی برای فراگیری آسیب شناسی و تشخیص اختلال های روانی را خواهند دید و میتوانند پس از آن با پشتوانه این آموزش بطور حرفه ای مسیر ارتقاء خود را طی کنند.

به همراه ارائه گواهینامه معتبر و قابل ترجمه از جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

 

 تاریخ برگزاری: 1 لغایت 4 اسفند

مکان برگزاری: تهران، میدان انقلاب، خیابان دکتر غریب، معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهرانآیا شرکت در این دوره نیازمند پیش نیاز است؟

بله. این دوره ویژه روانشناسان و متخصصین است.

آیا حتما باید تحصیلات مرتبط با روانشناسی و مشاوره داشته باشم؟

بله. برای حضور در این دوره باید تحصیلات روانشناسی و مشاوره داشته باشید.

 

مشاهده بیشتر
درباره مدرس
سید سینا امامی

سید سینا امامی

دکتری

روانشناس نخبه کشور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی؛ دکتری تخصصی روانشناسی بالینی سلامت دانشگاه تهران؛ متخصص مداخلات روانشناختی در بحران دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا

سوالات متداول

سلامت روان امری زمان بر و پراهمیت است و برای این امر می توان از روش های متعددی استفاده کرد که یکی از این روشها استفاده از دوره‌های آموزشی است . این دوره اموزشی یکی از مهارت های لازم برای زندگی بهتر و ارتقا سلامت روان است که به شکلی کاربردی و عملی طراحی شده است . شما می توانید پس از تماشا این دوره از تکنیک های عملی استفاده کنید و نتیجه آن را در زندگی روزمره خود شاهد باشید.

3,000,000
تومان
بیش از ۳۰ ثبت‌نام رضایت بخش
onlife badge

درباره آنلایف

آنلایف یک سامانه جامع آنلاین در زمینه روان‌شناسی و توسعه فکری است. در آنلایف محصولات، ابزارها و متخصصان حرفه‌ای در کنار هم تلاش می‌کنند تا به عنوان همراهی هوشمند، خدماتی متعدد در حوزه سلامت روان را به جامعه ارائه کند تا به عنوان یک عملیات پیشگیرانه و توسعه محور در خصوص ارتقاء سطح فکری و فردی کشور اثرگذار باشند.

ما در شبکه های اجتماعی:

ارتباط با آنلایف

تهران بزرگراه یادگار امام بلوار ایثارگران بعد از ایثار پنجم استودیو آنلایف

۰۹۱۰۲۰۴۹۲۷۵
٠٩١٠٢٠٤٩٤١٢